Beschrijving
Over haar
Als je nog nooit sekspoplucht in de armen van een hentai anime-sekspop hebt gevlogen, laat ons dan degenen zijn die dat voor je oplossen. Maak kennis met onze Ellie-sekspop, de beste sekspoppenverpleegster op de werkvloer. Je hoeft geen rubberen pop te blijven gebruiken voor seks als wij een sekspop gemaakt van het beste sekspopsilicone voor je hebben. Deze sekspop van 166 cm is niet alleen lang, maar haar lange zwarte haar is zo'n bonus en veel langer dan haar outfit. Je zult minstens één keer in je tijd op aarde BBW-poppenseks willen ervaren, en als je het hier met Ellie doet, wil je misschien je eigen poppenseksvideo opnemen.
Met brede, dragende heupen, een lichte taille en grote, volle borsten heeft de BBW-sekspop meer dan genoeg troeven om mee te werken voor jouw plezier, en ze weet hoe ze die moet gebruiken. Stel je voor dat je sexy verpleegster voorovergebogen op het bed ligt, met zijn kont naar jou gericht. Je kunt niet alleen op je lieve manier met haar omgaan, maar je hebt ook het mentale beeld dat ze weer vers van jouw kant aan het werk gaat. Is dat niet gewoon het heetste?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 85cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 85cm |
| Arm lengte | 64cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 38kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.