Beschrijving
Over haar
An Informative Video About Roxxxy Sex Doll in Action: Welcome to the Future of Fertility. This Puerto Rican sex doll with natural characteristics and a great ability to satisfy is a perfect choice for those people who want to have perfect sexual life.
Supporting a skin like finish with accurate curves, every touch of Roxxxy seems to bust your breath. The smoothness of her movements due to the high level of technology really makes it possible to produce such feeling as no other movies can provide.
No restraint or moral dilemma is implied as Roxxxy fulfills every client’s fantasy to the optimal extent possible. Engulf your self in shear joy with every application.
Watch the next generation of companion imaginary pleasure in Roxxxy Sex Doll in Action – the virtual sex.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 87cm |
| Onder Borst | 71cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 105cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Kalf lijn | 32cm |
| Dij lijn | 59cm |
| Been Lengte | 87cm |
| Voeten Maat | 25cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 46kg |
Poppen Galerij


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.