Beschrijving
Over haar
Deze pluchen sekspop uit de jaren 70 heeft alle beste eigenschappen en kwaliteiten van een echte sekspop. De kwaliteiten die deze populaire sekspop Samantha real doll naar het zuiden brachten, zijn dan ook vrij duidelijk. Van de levensechte looks van een premium chub daddy bear sekspop. Tot de vleesachtige texturen die je een complete meeslepende stimulerende ervaring garanderen. Deze levende sekspop bewijst dat je een volledig meeslepende seksuele ervaring kunt hebben met de hoogwaardige doll genie.com real doll sex naked.
Daarom hoef je geen man te zijn die een sekspop opblaast. De solide bouwkwaliteit en het lichtgewicht ontwerp zorgen ervoor dat deze anthro furry sex plush doll altijd klaar is om te gaan. Dus als je op zoek bent naar een volledig realistische real love sex doll brown color sex doll ervaring. Deze levensechte sekspop is de beste keuze om dat te laten gebeuren.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 162 cm F-cup |
| Borstbeeld | 80cm |
| Onderborst | 60cm |
| Taille | 55cm |
| Heupen | 85cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 37kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.