Beschrijving
Over haar
Kom en maak kennis met de betaalbare realistische sekspoppen met grote tieten van donkerzwarte Afrika, vakkundig gemaakt voor mensen die de meest authentieke seksuele ervaring willen zonder failliet te gaan. Deze poppen zijn gemaakt om te voldoen aan vele verschillende fantasieën, zoals de sluwe creampie-ervaringen van sekspoppen en de geanimeerde gifs van Pornhub-sekspoppen, zoals ze bekend staan. Daarnaast kun je seks hebben met de sekspop van je vrouw of met je vrouw.'S sekspop als je beide hebt. De sekspoppencollectie van Dollhouse zorgt ervoor dat je volop zult genieten, van donkerzwarte Afrikaanse sekspoppen tot zelfs Europese love dolls. Het mooiste is dat, nadat deze love doll je in een staat van genot heeft gebracht en je er een puinhoop van hebt gemaakt, ze heel gemakkelijk schoon te maken en uit elkaar te halen is, zodat je er nog lang van kunt genieten in de beste kwaliteit.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Lichaamsgrootte | 164 cm |
| Netto gewicht | 40kg |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 93cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 31cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte (zachte kop) | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.