Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 88cm |
| Lagere borst | 64cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 87cm |
| Schouder | 37cm |
| Been Lengte | 94 cm |
| Dij | 49cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Zool | 21cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 10 cm |
| Anale diepte | 15cm |
| Netto gewicht | 33kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.