Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Lichaamsgrootte | 164 cm D-beker |
| Netto gewicht | 40kg |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 93cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 31cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.