Beschrijving
Over haar
Waar gaat het over sekspoppen dat ze zo aantrekkelijk maakt voor zoveel mensen?
Misschien is het koud omdat ze sekspoppen goedkoop kunnen krijgen of misschien omdat sekspoppen een beetje seksuele vrijheid met zich meebrengen.
Er zijn veel verschillende soorten sekspoppen, maar het meest voorkomende type is een pijppop. De blow job doll heeft een zeer realistische mond die open en dicht kan, waardoor hij erg levensecht is. De mond wordt gebruikt voor oraal seksueel genot tijdens seks. Deze plezierpoppen zijn er in kleine maten en met een groot aantal borsten. Mensen houden ook van de neukpop omdat ze met dit type sekspop verschillende standjes kunnen ervaren. Sommige mensen gebruiken plezierpoppen ook graag als een manier om hun seksualiteit en seksuele verlangens te verkennen. De kont-sekspop wordt geleverd met een anale holte die wordt gebruikt tijdens geslachtsgemeenschap. Deze pop komt voor in de meeste sekspop-porno. De echte poppenporno wordt gedomineerd door de langharige poppen, omdat ze aantrekkelijker zijn voor de mensen.
Bezoek het echte poppenforum om meer te weten te komen over sekspoppen en ontdek wat bij je past.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 80cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 89cm |
| Netto gewicht | 38KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.