Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 159cm |
| Borst lijn | 85cm |
| taille lijn | 65cm |
| Hippe lijn | 100cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Schouder breedte | 36,5 cm |
| Kalf Lijn | 33cm |
| Dij Lijn | 51,5 cm |
| Been Lengte | 85,5 cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 38kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.