Beschrijving
Over haar
Bent u op zoek naar een lichtgewicht liefdespop?
MiisooDoll maakt de beste kleine siliconen liefdespoppen, en we weten zeker dat je ze geweldig zult vinden. Deze levensechte siliconen liefdespop heeft een zeer realistisch gezicht en een zeer levensecht lichaam. Ze is een volledig massieve siliconen liefdespop, dus alle delen van haar zijn niet-poreus en waterdicht.
Haar naam? Mara. Mara is een echte siliconen liefdespop met mollige wangen en een mooi gezicht. Ze heeft grote, donkere ogen, een schattige knoopneus en zachtroze, kusbare lippen. Je kunt zien dat Mara een high-end sekspop is, en dat zie je aan alle details. De levensechte siliconen pop van 163 cm heeft een gladde porseleinen huid, kleine borsten en een heel mooi poppenkutje. Je zult ervan genieten om ernaar te kijken en er nog meer van te genieten.
Je kunt een aantal van haar kenmerken aanpassen, zoals haar ogen, huidskleur, tepelkleur, schaamhaar, het type voeten en zelfs haar poppenpruik. Ze heeft ook een sterk metalen skelet in zich dat haar helpt posities te behouden terwijl je haar neukt. Ze wordt ook geleverd met een verwarmingselement en een poppenkoffer die kan worden gebruikt voor opslag.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 164 cm |
| Borst | 81cm |
| Onder Borst | 60cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 103cm |
| Arm lengte | 57cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalf lijn | 34cm |
| Dij lijn | 56cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 42kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.