Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 150cm |
| Borstbeeld | 72cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 79cm |
| Arm Breedte | 55cm |
| Schouder breedte | 32cm |
| Been Lengte | 74,5 cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 14cm |
| Netto gewicht | 32kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.