Beschrijving
Over haar
Wat heb je gehoord over gember-sekspoppen? We kunnen je verzekeren dat onze axb-sekspop veel, veel beter is. De lelie-sekspop is een op maat gemaakte anime-sekspop, gemaakt op basis van jouw keuzes. De elektronische sekspop is in staat een gesprek te voeren en haar heupen op een snelle, doelbewuste manier te bewegen om je favoriete sekspop-pornovideo's na te bootsen. Ze is een sekspop onder de 1000, dus je kunt er ook zeker van zijn dat deze roodharige schoonheid de bank niet kapot gaat maken. Porno met een sekspop als zij is het waard om een eigen sekspop-pornogame te krijgen, en zelfs de mannelijke seksspeeltjespoppen vinden haar aantrekkelijk.
Je kunt deze liefdespop naar eigen keuze aanpassen, van haar oogkleur tot haar make-upstijl en zelfs haar huidskleur. Eén ding is zeker, en dat is dat je elke minuut met haar zult genieten. Ben jij een fan van schaamhaar? Of misschien niet? Wat je ook wilt, jij neemt de beslissing. Je kunt ook een set outfits kopen voor je liefdespop, allemaal verkrijgbaar op onze website. U zult geen spijt hebben van deze aankoop van een sekspop.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 75cm |
| Taille | 49cm |
| Heup | 81cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij





























































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.