Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borstbeeld | 79cm |
| Lagere borst | 63,5 cm |
| Taille | 57,5 cm |
| Heupen | 93cm |
| Schouder | 38cm |
| Arm | 61cm |
| Been | 84cm |
| Voet | 22cm |
| Mondeling | 13cm |
| Vagina | 17cm |
| Anus | 15cm |
| Netto gewicht | 37kg |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.