Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 180cm |
| Borstbeeld | 86cm |
| Taille | 73cm |
| Heup | 102cm |
| Arm | 69cm |
| Schouder breedte | 42cm |
| Been Lengte | 92 cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Penis lengte | 19cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 52kg |
Poppen Galerij





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.