Beschrijving
Over haar
Heb je ooit een Sanhui-sekspop gehad? Zo niet, dan hebben we een sexy poppentraktatie voor je. Siliconen sekspoppen behoren tot de meest realistische sekspoppen ooit, en wij hebben er een voor je. Siliconen zijn een waterdicht, niet-allergeen materiaal, waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken over allergieën. Of je beschadigt haar met water.
Maak kennis met Mimi, de siliconen sekspop met een lief gezicht.
Je zult niet eens weg kunnen kijken als je je echte pop naakt ziet. De hentai-dromen voor volwassen poppen die je hebt, zullen uitkomen. Ze heeft lang gemberkleurig haar dat precies de juiste lengte heeft om haar borsten te bedekken, en de mooie sekspop met perfecte huid en poppenmake-up ziet eruit als een Koreaanse schoonheidssekspop. Haar donkere ogen lijken in je ziel te staren, en haar perfecte oogschaduw vlekt of trilt niet terwijl je haar neukt. Haar lippen zijn perfect kusbaar en zien er altijd gehydrateerd uit. Het beste deel is dat ze niet alleen voor de show zijn.
Ze is niet een van de verlegen poppen op de markt. Mimi ziet er eerder uit als een buitenaardse pop op ware grootte als ze seks heeft, zo zelfverzekerd en zelfverzekerd. Als je nog nooit een levensechte pop seks hebt zien hebben, kun je enkele video's bekijken. Zodat je klaar bent voor Mimi, weet je?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borstbeeld | 91cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 89cm |
| Schouder | 34cm |
| Arm | 50cm |
| Been | 88cm |
| Voet | 19cm |
| Netto gewicht | 35kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.