Beschrijving
Over haar
Wil je dat je sekspop binnenkomt met een hoodie of wil je dat je Lifesize harige sekspop naakt verschijnt? Wat je ook besluit, kijk eens goed naar de populairste sekspop van het seizoen. Deze enorme sekspop is niet aan te raden voor beginners in het gebruik van sekspoppen, omdat ze een geitensekspop is, gemaakt voor de meest ervaren sekspopgebruikers. Je kunt echte seks hebben met robotachtige sekspoppen zoals zij. Haar naam is de Racyme Amazon sekspop, de dikke, langbenige sekspop van vele dromen. Ze kan een solu butt sekspop voor mannen zijn
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 162cm |
| Borst lijn | 83cm |
| taille lijn | 44cm |
| Hippe lijn | 89cm |
| Schouder breedte | 32cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Been Lengte | 91cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Dij Lijn | 53cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 36,5 kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.