Beschrijving
Over haar
Hoe ziet jouw droompop eruit? Als ze op een Amazon lijkt, hebben we de meest sexy Amazon-sekspoppen ooit. Tonya is een liefdespop voor volwassenen, en ze heeft een BDSM-knik en een touwfetisj. Ze is in voor ruige seks wanneer je maar wilt en heeft er geen problemen mee om vastgebonden of geboeid te zijn. Haar sexy poppenkostuum is een bikini en ze wordt vastgebonden als een slavenpop voor een van haar optredens. Hoe sexy!
Deze liefdespop met grote mond heeft bruin haar op schouderlengte, een grote neus en een symmetrisch gezicht. Ze is net een mangapop met haar lichaamsbouw en heeft de juiste hoeveelheid borsten, een slanke taille en een strak lichaam. Als je een liefdespop nodig hebt met een bedpoplichaam dat zo perfect gevormd is dat het lijkt alsof ze uit een manga komt, dan is zij jouw meisje.
Afgezien van de beddentollichamen, valt Tonya niet onder de kortingscode van Touch Dolls. Je zult Tonya met veel plezier gebruiken, omdat ze een zeer flexibel lichaam heeft en de hygiëne van haar poppen gemakkelijk is. Ze heeft ook een verwarmingsinzetstuk om haar kutje op te warmen voor jouw toegang.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 83cm |
| Schouder | 32cm |
| Arm | 50cm |
| Been | 83cm |
| Voet | 19cm |
| Netto gewicht | 33kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.