Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Beker | C |
| Borstbeeld | 83,5 cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 101cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm lengte | 46cm |
| Palm | 17cm |
| Been lengte | 102cm |
| Voet | 21cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Gewicht | 35,5 kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.