Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 165cm |
| Beker | F |
| Netto gewicht | 33kg |
| Volledige buste | 84cm |
| Onder buste | 62 cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 94 cm |
| Schouder breedte | 33cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Been Lengte | 84cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij
![]()









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.