Beschrijving
Over haar
Koesterend om de nieuwe Barbie Lily Sex Doll te onthullen, wat absoluut een merk is dat je zal opwinden. Dit is een elegant ontworpen seksproduct met realistische kenmerken en vervaardigd van de beste materialen om optimaal comfort te garanderen aan de klanten. Beginnend met de natuurlijk gevormde rondingen van haar lichaam, tot aan haar prachtige gezicht en de uitnodigende blik die het geeft, lijken de gebaren op deze sekspop je te lokken terwijl je haar naam roept.
Gemaakt door ervaren, bekwame werknemers en de nieuwste technologie, is de Barbie Lily Sex Doll een combinatie van een prachtig uiterlijk en hoogwaardige materialen. Beweegbare gewrichten en een flexibel lichaam stellen u in staat om elke positie te voelen die u wenst, aangezien de mogelijkheden onbegrensd zijn.
Vind de koning der verlangens met de Barbie Lily sekspop – want elk genot is geld waard.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 170 cm D-cup |
| Schouder | 36cm |
| Bovenste borst | 84cm |
| Onderste borst | 62 cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Dijbeen omtrek | 50cm |
| Kuitomtrek | 30cm |
| Beenlengte | 85cm |
| Voeten lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 37,5 kg |
| Monddiepte | Niet beschikbaar |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.