Beschrijving
Over haar
Bevredig zelfs de wildste van uw seksuele fantasieën met onze hoogwaardige real life like sex dolls. Die geweldige buste en een prachtig gevormde sappige kont zullen u ongetwijfeld betoveren, omdat het is gekopieerd van het echte leven. Onze TPE poppen zijn gemaakt van hoogwaardig materiaal en ze zijn zacht om aan te raken en huidachtig voor dat echte huidgevoel.
Omdat de borsten en billen flexibel zijn, moet u ervoor zorgen dat u uw pleziersessie personaliseert, afhankelijk van uw wensen voor de meest bevredigende seksuele ervaring. Deze schoonheden zijn ook begiftigd met geavanceerde systemen, omdat ze meerdere gewrichten hebben, net als een menselijke partner.
Wij hebben een premiumlijn sekspoppen voor uw professionele fantasieën die u ongetwijfeld moeiteloos het ultieme genot zullen bezorgen voor uw geest en lichaam.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 87cm |
| Onder Borst | 71cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 105cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Kalf lijn | 32cm |
| Dij lijn | 59cm |
| Been Lengte | 87cm |
| Voeten Maat | 25cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 46kg |
Poppen Galerij
![]()
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.