Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 153cm |
| Borst lijn | 79cm |
| taille lijn | 51cm |
| Hippe lijn | 96cm |
| Arm lengte | 54cm |
| Schouder breedte | 34cm |
| Kalf Lijn | 34cm |
| Dij Lijn | 55cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij
































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.