Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borst lijn | 93cm |
| taille lijn | 56cm |
| Hippe lijn | 89cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Been Lengte | 88cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Dij Lijn | 45cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Netto gewicht | 39kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.