Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen |
| Hoogte | 160cm |
| Netto gewicht | 31kg |
| Volledige buste | 88cm |
| Onder buste | 67 cm |
| Beker | E |
| Taille | 58cm |
| Heup | 94 cm |
| Mondeling | Optioneel |
| Vagina | 20cm |
| Anus | 20cm |
| Schouder | 36m |
| Arm | 66cm |
| Been | 82cm |
| Voet | 22,5 cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.