Beskrivelse
Om henne
Føl all glamouren du kan tenke på, med vår elitesamling av realdoll-sexdukke-anime. Dette materialet som komponerer denne samlingen er TPE, derfor er disse dukkene realistiske og designet for å møte alle de seksuelle og romantiske fantasiene man kan ha. Dermed viser vår kolleksjon ulike typer kropp, hudfarge og tilpassede alternativer på en ekte og ekte måte. Hver og en av dem er laget med stor omhu av de beste mestere og elskerinner, og den vil garantert se så tett ut som mulig med stort fokus på detaljer.
Sammen med fysisk tilfredsstillelse er det de fantastiske følelsesmessige følelsene som kan gis til deg av sexdukkene våre. Den har et realistisk utseende på ansiktstrekkene, ufølsomheten for berøring vil få deg til å føle at du virkelig har en partner.
Men hvis du er klar til å bruke mye penger på kvalitet, der, vil du finne rimelige og fantastiske realdoll-sexdukke-anime for hver minneverdig begivenhet.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 170 cm |
| Vekt | 33 kg |
| Skulder | 44 cm |
| Bryst | 80 cm |
| Nedre byste | 75 cm |
| Midje | 60 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Væpne | 55 cm |
| Hånd | 17 cm |
| Bein | 102 cm |
| Fot | 25 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.