Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 150 cm |
| Netto vekt | 32 kg |
| Full byst | 82 cm |
| Under Bust | 64 cm |
| Kopp | D |
| Midje | 56 cm |
| Hofte | 86 cm |
| Muntlig | Valgfri |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Væpne | 59 cm |
| Bein | 76 cm |
| Fot | 21,5 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.