Beskrivelse
Om henne
Så uskyldig som denne pene sexdukken kan se ut på utsiden, er hun en freak i lakenet, klar til å sluke deg hvis du ikke er i stand nok til å håndtere henne. Denne spreke blondinen vil ha deg, og deg alene. Ville du latt henne gå? Den avgjørelsen er utelukkende opp til deg. Du er mesteren her; hun er bare en av de japanske kjærlighetsdukkene som er klare til å gjøre budene dine. Så ikke skuffe henne. Hun har hatt så mye skuffelse i det siste, så vær den som frigjør henne fra de lenkene. Hun er en solid sexdukke i silikon.
Billige helkroppssilikondukker er tilgjengelig på salg.Få en av våre helkroppssilikonjentedukker. Du trenger henne for å leve et liv med seksuell tilfredsstillelse. Hun ser like pen ut som et ekte menneske.
Helkroppssilikonjentedukkene er mestere i soveromsgledene. Disse solide sexdukkene i silikon kan hjelpe en med å takle sexmangler, selv i et langdistanseforhold. Å ha sex med en halvsolid sexdukke kan ikke kalles utroskap, og du kan til og med få samtykke fra partneren din. Hvis partneren din ikke er helt overbevist, kan dere begge prøve å bruke den til å krydre ting. Du kan bli kreativ; hun kunne se deg gå ned på den. Se deg banke den mens hun tar på seg selv; etterpå ville du slippe sexdukken og gi henne et smell som ville få henne til å suge mer. Pene sexdukker er verdt det.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 166 cm minus |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 69 cm |
| Midje | 67 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Armlengde | 72 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 36 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Benlengde | 84 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 38,5 kg |
Dukkegalleri



































































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.