Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 166 cm |
| Brystlinje | 80 cm |
| Midjelinje | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Skulderbredde | 38 cm |
| Armlengde | 67 cm |
| Benlengde | 104 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Lårlinje | 46 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Netto vekt | 37 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.