Beskrivelse
Om henne
Du trenger ikke et helt sexdukkeloft for å finne en sexdukke som vil glede deg slik du trenger, denne jockstrap-sexdukken er den for deg. TPE-sexdukker kan ikke rense seg selv, men med denne woruijia-sexdukken vil du anstrenge deg for å få denne kjærlighetsdukken. Den homofile sexdukken i naturlig størrelse har noen av de beste kroppslige egenskapene blant hennes kolleger. Instruksjonene for dukkeleddet vil ha betydning for deg, fordi
quora sex dukke er en du ønsker å ha rundt dor en stund. Ingen skrekkhistorier om sexdukke med Kalupapi-landsbyens sexdukke, for det du ser er det du får, sammen med to forskjellige kontorer du enten kan kysse eller påstå at du bruker til HLR-øvelser med sexdukker. Du vil garantert elske alle de forskjellige fornøyelsesferdighetene som denne kjærlighetsdukken har. Ta henne med hjem!
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 156 cm |
| Brystlinje | 78 cm |
| Midjelinje | 53 cm |
| Hip Line | 84 cm |
| Skulderbredde | 30 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Benlengde | 85 cm |
| Føttstørrelse | 20 cm |
| Lårlinje | 43 cm |
| Kalvelinje | 27 cm |
| Netto vekt | 29 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.