Beskrivelse
Om henne
Teknologi på sitt beste.
Bare koble til og få et vr-hodesett på og av til månen du drar. Bli med på den ekte dukkepornhub-siden og se hva vi har i vente for deg. Videoer for å få deg begeistret på alle mulige måter. Få se time med sexdukkeinnhold. Gå dypere og besøk sex dukke vr knulle dukke videoer. De vil garantert etterlate inntrykk på deg. Se mens brunhårede dukker gleder seg i timevis. Hvor gal ville du blitt hvis du hadde en sexdukke for deg selv?
Den myke sexdukken kan passe perfekt for deg. Laget for å føles mykt, silkeaktig og glatt. Brystene hennes vil føles akkurat som en drøm i hendene dine, som om de bare ble laget for deg. Våre lateksdukker er laget med tanke på glede og tilfredshet. Laget for å føle og fysisk ligne den menneskelige huden, det er den beste opplevelsen du kan få deg selv. Disse lidenskapsdukkene er også laget etter dine spesifikasjoner for å passe som hånd i hanske. Hvis du har lyst på en diger bak, spisse brystvorter eller en fin fast rumpe, kan du få det. Og hvis kinky er i vokabularet ditt, kan du sjekke ut lotusdukkene våre.
For mer informasjon besøk vår drømmedukke-sextape og se hva som er i vente for deg.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 155 cm K kopp |
| Bryst | 88 cm |
| Underbyst | 51 cm |
| Midje | 46 cm |
| Hofter | 88 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.