Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 163 cm |
| Brystlinje | 101 cm |
| Midjelinje | 57 cm |
| Hip Line | 106 cm |
| Skulderbredde | 37 cm |
| Benlengde | 80 cm |
| Armlengde | 59 cm |
| Lårlinje | 57 cm |
| Kalvelinje | 37 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Netto vekt | 49 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.