Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 157 cm |
| Bryst | 72 cm |
| Ned byste | 57 cm |
| Hofte | 81 cm |
| Midje | 50 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Armlengde | 60 cm |
| Håndlengde | 15 cm |
| Benlengde | 80 cm |
| Muntlig | 12 cm |
| Vagina | 15 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fotlengde | 22 cm |
| Armomkrets | 21 cm |
| Netto vekt | 28,6 kg |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.