Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 167 cm |
| Bryst | 79 cm |
| Midje | 68 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Væpne | 62 cm |
| Skulderbredde | 39 cm |
| Benlengde | 88 cm |
| Fotlengde | 26 cm |
| Penis lengde | 17cm / 22cm |
| Penis diameter | 11,5 cm |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Netto vekt | 47 kg |
Dukkegalleri

























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.