Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 163 cm |
| Bryst | 82,5 cm |
| Under Bust | 65,5 cm |
| Midje | 57 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Armlengde | 52 cm |
| Palm | 17 cm |
| Benlengde | 101 cm |
| Fot | 21 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Vekt | 36 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.