Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 170 cm |
| Brystlinje | 86 cm |
| Midjelinje | 60 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Skulderbredde | 34 cm |
| Benlengde | 82 cm |
| Armlengde | 60 cm |
| Lårlinje | 49 cm |
| Kalvelinje | 29 cm |
| Føttstørrelse | 25 cm |
| Netto vekt | 45 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri



















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.