Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 150 cm |
| Netto vekt | 28 kg |
| Bryst | Liten: 72 cm |
| Middels: 82 cm | |
| Stor: 87 cm | |
| Midje | 50 cm |
| Hofte | 76 cm |
| Armlengde | 60 cm |
| Skulder | 30 cm |
| Bein | 80 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skjededybde | 16 cm |
| Anus dybde | 12 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri




























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.