Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 170 cm |
| Kopp | C |
| Netto vekt | 36 kg |
| Full byst | 88 cm |
| Under Bust | 72 cm |
| Midje | 65 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Armlengde | 68 cm |
| Benlengde | 78 cm |
| Føttstørrelse | 23 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri








Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.