Beskrivelse
Om henne
Julia er en av de beste myke silikondukkene på vår samling av sexy silikon kjærlighetsdukker. Dette er fordi Julia har alle funksjonene og kvalitetene som gjør en jævla silikondukke veldig hyggelig for deg. I tillegg har denne voksne silikondukken det vakre ansiktet og den nydelige kroppen du utvilsomt vil like å se på og ta på.
Videre gir den beste levende sexdukken deep web å tilby deg et stort detaljnivå og høy kvalitet for din fornøyelse. Dette oppnås ved å sikre at Julia ble laget med silikonmaterialer av høyeste kvalitet som har den mest realistiske følelsen, ved å bruke de nyeste teknologiene for å sikre den mest detaljerte og realistiske finishen.
Derfor ser og føles denne sexy amerikanske dukkejenta flott ut i sengen din. Så du er sikker på å nyte den mest behagelige og realistiske missdoll-pornoen med Julia.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 160 cm |
| Bryst | 98 cm |
| Under brystet | 70 cm |
| Midje | 66 cm |
| Hofte | 105 cm |
| Armlengde | 64 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 37 cm |
| Lårlinje | 56 cm |
| Benlengde | 74 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 46 kg |
Dukkegalleri














Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.