Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 163 cm |
| Bryst | 87 cm |
| Ned byste | 54 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Midje | 51 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Håndlengde | 14 cm |
| Benlengde | 88 cm |
| Muntlig | 12 cm |
| Vaginal | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fotlengde | 20 cm |
| Nakkeomkrets | 31 cm |
| Netto vekt | 33 kg |
Dukkegalleri













Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.