Beskrivelse
Om henne
Legg den tradisjonelle homofile sexdukken til side, her er likheten Lucy Wilde. Designet med eksepsjonelt arbeid og fantasi og siktet på å skape en realistisk følelse av de faktiske omgivelsene, har denne nyheten ingen grenser for seksuelle verktøy. Den kunstig laget homofile sexdukken Lucy Wilde er laget av silikon og har et realistisk materiale som består av bearbeidet hud, og en vakker og kurvete struktur. Sexdukken kan arrangeres på alle måter, og det er derfor forskjellige mennesker kan finne sin egen personlige måte å oppnå tilfredsstillelse på ved hjelp av sexdukken sin.
Realiteten er imidlertid stikk motsatt, fordi Lucy Wilde faktisk dekonstruerer dette.
Vaginaen hennes er laget av et så mykt materiale som er spesielt utviklet for at lesbiske skal kunne ha den beste sexen noensinne. Dermed er den fysiske og emosjonelle tilfredsstillelsen som er mulig kun mulig når man bruker en fantastisk homofil partner. Tilfredsstillelse har aldri vært så god; skaff deg ditt eget homofile forhold her i dag!
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 183 cm |
| Vekt | 55 kg |
| Skulder | 55 cm |
| Bryst | 114 cm |
| Nedre byste | 101 cm |
| Midje | 82 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Væpne | 61 cm |
| Hånd | 17 cm |
| Bein | 104 cm |
| Fot | 25 cm |
Dukkegalleri























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.