Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 160 cm C kopp |
| Full byst | 78 cm |
| Under Bust | 64 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 84 cm |
| Skulderbredde | 36 cm |
| Benlengde | 80 cm |
| Skostørrelse | 35 cm |
| Skjededybde | 16 cm |
| Anal dybde | 13 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
Dukkegalleri


























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.