Beskrivelse
Om henne
Ingenting kan være så irriterende som å overtale og be partneren din om å la deg prøve ut dine seksuelle fantasier. Tenk deg å være kåt og ikke kunne prøve ut din seksuelle fetisj fordi partneren din ikke er interessert i det. Hva gjør du? Du får en naturtro sexdukke som ikke har noe imot å utforske fetisjen sammen med deg. Teva er det beste alternativet for dette. Teva er din underdanige dukke som aldri ville klage eller bli lei av at du prøver din seksuelle favorittlink. Faktisk er hun like klar som deg.
Denne virkelige dukken har en realistisk kropp som kan akseptere hvilken seksuell kink du har for henne. Er du interessert i BDSM? Teva er din BDSM-dukke, bare ikke overdriv. Akkurat som du ikke ville skadet partneren din i det virkelige liv over BDSM, ikke skade dukkens hud over BDSM.
Teva er en robust solid sexdukke, og dette betyr at du kan plassere henne i hvilken som helst posisjon og ha henne i hvilken som helst stil; hva enn du vil vil denne ekte sexdukken også ha det, og hun vil ha det uten å klage. En jævla sexdukke med en bankende kropp har aldri vært i stand til å ta grov sex slik Teva gjør. Du vil kanskje bare ta tak i denne kjærlighetsdukken før noen andre gjør det.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Benlengde | 85 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
Dukkegalleri
![]()
Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.