Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Kroppsstørrelse | 157 cm |
| Netto vekt | 28 kg |
| Full byst | 75 cm |
| Under Bust | 54 cm |
| Midje | 52 cm |
| Hofte | 93 cm |
| Fotlengde | 20 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri
























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.