Beskrivelse
Om henne
Det er så mange fordeler med jævla sexdukker. Det er vanligvis lett å vedlikeholde og rengjøre. Den ekte dukken kan vare lenge uten behov for utskifting. En ekte dukkerobot er det store problemet. Alle kroppsdelene føles ekte. Kjærlighetsdukken har myke og sprettende bryster og en stram kjøttlignende vagina for deg.
Ekte kjærlighetssexdukker er uselviske. De har bare din lykke i tankene. Du kan plassere dem i hvilken som helst vinkel du ønsker. Det er forskjellige dukker på salg basert på dine valg. Vi har naturtro sexdukker, fete patty-dukker og sexy dukker.
Sexdukkeforumet vårt har sexdukkeporno og pornovideoer. Disse videoene kan hjelpe deg med å finne de beste trendy sexstillingene. Det er også trekanter og lesbisk porno tilgjengelig. Vi har også et ekte dukkealbum.
Når du utforsker fantasier med en jævla sexdukke, kan du kaste forsiktighet for vinden. Med flere vibrasjonsfornemmelser kan du bli fordypet i sexøkten. Bare nyt lystene dine og kom til liv med en rekke forskjellige ekstatiske følelser.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 168 cm |
| Bryst | 69 cm |
| Midje | 54 cm |
| Hofte | 75 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Væpne | 45 cm |
| Bein | 95 cm |
| Fot | 21 cm |
| Netto vekt | 28 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri

































































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.