Beskrivelse
Om henne
HBO fantasy-sexdukken bryr seg ikke bare om sex. Det er også viktig å bygge et bånd med kjærlighetsdukken din og skape kameratskap. En ejakulerende sexdukke kan produsere nok pre-sæd til å gjøre vaginalinngangen glatt for penetrering. VK-sexdukken hjelper deg med å forbedre dine seksuelle ferdigheter så mye som mulig.
Å ha en japansk sexdukke for menn er en garanti for hyppige orgasmer med skjelvende ben. Bruk av sexdukker vil avhenge av hvor godt du kjenner kroppens behov. Minnie Mus-sexdukken er basert på en tegneseriefigur, og det finnes flere dukker som den. Å få den snakkende store bip-sexdukken til å stønne kommer med et eksperttiltak.
I Melissa-dukkenes sexkonkurranse vinner kanskje ikke favoritt-kjærlighetsdukken din, men det reduserer ikke verdien. Den beste sexdukkekroppen er en som passer dine spesifikasjoner, fordi det er lett å nå klimaks med den kjærlighetsdukken. Når et par knuller en sexdukke, er de enige om at seksuelle lyster er en viktig del av et forhold.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 173 cm |
| Bryst | 86 cm |
| Midje | 68 cm |
| Hofte | 91 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Væpne | 71 cm |
| Bein | 97 cm |
| Fot | 22 cm |
| Netto vekt | 43 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri





















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.