Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Øvre bryst | 85 cm |
| Nedre bryst | 72 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Benlengde | 87 cm |
| Lår | 50 cm |
| Armlengde | 68 cm |
| Såle | 22 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Muntlig dybde | 10 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
Dukkegalleri





































































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.