Beskrivelse
Om henne
Ikke se for langt etter billige silikondukker; vi har noen her! Hvis du trenger varme sexdukker uten å bruke en arm og et bein, har vi naturtro kjærlighetsdukker for deg! Jentemarkedet i silikondukke er et rot akkurat nå, der halvparten er for dyr og den andre halvparten ikke er pen. Det er bra vi har disse japanske silikondukkene.
Hvis du liker japanske kvinner eller elsker dukker med sine karakteristiske øyne, hudtone og slanke kropper, er du på rett sted. Ji, den ovale skjønnheten, er så fysisk attraktiv, og hun er den beste studenten; hun lærer raskt og er veldig ivrig etter å tilfredsstille.
Dette er grunnen til at du vil nyte kjærlighetsdukken som knuller deg, hun vil raskt lære hva du liker og ikke gjør for deg, så du er aldri uten den.
Sjelden vil du finne en mann som knuller ekte dukke Ji og har klager? Hun er veldig pen og erfaren.
Det beste er at siden hun har et fullt funksjonelt metallskjelett, kan hun prøve mange forskjellige stillinger. Du kan også be om stående føtter for å få henne til å opptre for deg i stående seksuelle stillinger. Hun er en av våre kjærlighetsdukker til salgs.
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 60 cm |
| Midje | 57 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Armlengde | 68 cm |
| Skulderbredde | 30 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlengde | 82 cm |
| Føttstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 36 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.