Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 168 cm E-kopp |
| Full byst | 87 cm |
| Under Bust | 67 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Skulderbredde | 37 cm |
| Benlengde | 85 cm |
| Skostørrelse | 37 cm |
| Skjededybde | 16 cm |
| Anal dybde | 13 cm |
| Netto vekt | 36 kg |
Dukkegalleri
















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.