Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 165 cm |
| Krūšu līnija | 101 cm |
| Vidukļa līnija | 86 cm |
| Gūžas līnija | 108 cm |
| Plecu platums | 35 cm |
| Kāju garums | 83 cm |
| Rokas garums | 57 cm |
| Augšstilba līnija | 65 cm |
| Teļu līnija | 33 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Neto svars | 55 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija









































































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.