Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūtis | 82 cm |
| Viduklis | 59 cm |
| Gurns | 95 cm |
| Plecu platums | 34 cm |
| Rokas garums | 62 cm |
| Rokas garums | 16 cm |
| Kāju garums | 86 cm |
| Augšstilba līnija | 42 cm |
| Teļu līnija | 30 cm |
| Pēdu izmērs | 19 cm |
| Mutes dziļums | 10 cm |
| Maksts dziļums | 14 cm |
| Anālais dziļums | 10 cm |
| Neto svars | 36,5 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.