Apraksts
Par viņu
Lielākā daļa atsauksmju, ko esam saņēmuši, ir vēl viens pierādījums tam, ka tad, kad jūsu mājās būs šis skaistums, jūsu seksuālā dzīve tiks uzlabota.
Viņa ir augstākās kvalitātes seksa lelle, un viņa ir arī īsta seksa lelle, jo viņa pārspēj citas seksa lelles pret šo seksa lelle.
Viņai ir bieza āda, skaista seja un ļoti enerģisks izskats. Šī pieaugušo silikona lelle ir izgatavota no silikona materiāliem, kas ir viens no labākajiem materiāliem, no kuriem var izgatavot seksa lelli.
Viņai ir ideāls pavedinošs augums, un tāpēc viņa ir arī kaila seksa lelle. Vēl viena lieta par šo lelli ir tāda, ka mēs pieļaujam piegādi uz citām valstīm, un paiet apmēram trīs līdz četras dienas, līdz viņa nonāks pie jums. Mēs arī nodrošinām, ka mūsu lelles tiek piegādātas atsevišķos iepakojumos, lai aizsargātu mūsu klientu privātumu un izvairītos no nevēlamiem skatieniem.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 166 cm |
| Krūšu līnija | 88 cm |
| Vidukļa līnija | 56 cm |
| Gūžas līnija | 90 cm |
| Plecu platums | 38 cm |
| Rokas garums | 66 cm |
| Kāju garums | 104 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Augšstilba līnija | 46 cm |
| Teļu līnija | 30 cm |
| Neto svars | 39,5 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.